Naša šéfkuchárka

Zuzana Sisáková je jediná žena v Top 10 reštaurácii Slovenska a vo výbere Top 20 šéfkuchárov Slovenska, ktorý je najrešpektovanejším i najstarším hodnotením reštaurácií Trend Top reštaurácie Slovenska. Po skončení hotelovej akadémie v Kežmarku začala pracovať ako recepčná v hoteli. Dnes už ale ako šéfkuchárka spolupracuje s michelinovskými šéfkuchármi, ktorých pozýva na Slovensko. Pri svojej práci sa Zuzana riadi heslom „tradičná chuť v modernom prevedení“.

20229878_1382383535191662_3015799215798053522_o

Výborné jedlo

Sme presvedčení, že jedlo má byť niečím výnimočným. Má byť zážitkom a explóziou harmonických chutí. Pripravujeme jedlo s láskou a úctou k zákazníkovi, či už je to denná ponuka, à la carte alebo jedlo na oslavu. Želáme vám dobrú chuť a príjemný zážitok.

Pohľad pre bohov

Len máloktorá reštaurácia sa môže pochváliť panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry a okolie. My osobne nepoznáme nič krajšie, ako sedieť v pohodlí reštaurácie alebo salónika a sledovať nádhernú prírodnú scenériu. Prijmite naše pozvanie.

Eventy podľa vás

Sme profesionáli a máme s prípravou osláv bohaté skúsenosti. Zorganizujeme vám svadbu, zásnuby, krstiny, birmovku, oslavu narodenín, párty, školenie, teambuilding tak, aby ste nemali žiadne starosti. Náš tím sa postará o vašu spokojnosť a pohodu vašich hostí.

Čo o nás povedali